reference

tvorba webu

stepankavobornik-reference-koucujicidoktorka.png

MUDr. Bára Helena Toušková - koučující doktorka

Představte si, že chcete web a to je jediné, co víte. Štěpánka vás s laskavostí provede celým procesem, poradí, jak se na web dívat, doporučí, co by na webu mělo být, pomůže

s úpravou textů, trpělivě ladí detaily a vše srozumitelně vysvětluje. Přispívá nápady

a přijímá ty vaše. Štěpánka je opravdový profesionál. Děkuji, Štěpánko!

stepankavobornik-reference-monikagavulova.png

Monika Gavulová - designérka smysluplných interiérů

Štěpánko, požádat tě o tvorbu mých webových stránek bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Získala sis mou naprostou důvěru svým profesionálním, klidným a trpělivý přístupem. Tu trpělivost bych chtěla vyzdvihnout, protože jediné, co jsem na začátku spolupráce věděla bylo, že chci aby byl web svěží, přehledný a krásný… Ty jsi mě úžasně a trpělivě vedla a s výsledkem jsem nad míru spokojená. Mockrát ti za to děkuji. Nedovedu si představit tento proces procházet s někým méně empatickým a trpělivým. 

stepankavobornik-reference-petrasucha.png

Petra Suchá - terapie Bachovými esencemi

Myšlenka na vlastní web ve mne zrála dlouho. Cítila jsem, že by bylo dobré mít ho kvůli potenciálním zájemcům o moje služby, taková byla moje startovní motivace. Občas mne na sociální síti zaujala nějaká žena webařka, časem jsem i vyslala do éteru konkrétní dotaz na spolupráci a přesto, že se mi sešlo mnoho hezkých nabídek od zajímavých žen, po žádné jsem nesáhla. Jakoby nenazrál ten „správný čas“.

Štěpánku Vobornik jsem nejspíš periferním zrakem nějakou dobu evidovala v rámci FB skupin; co si pamatuji, líbila se mi její profilová fotografie – vlídná tvář, milý úsměv, šik brýle. S weby jsem si ji ale nejspíš nepropojovala;) A jednoho dne se TO stalo. Přečetla jsem si referenci. Slova chvály na práci Štěpánky. Ódu od hrdé majitelky nového webu. Pár vět, které mne zaujaly - myslím, že byly nachystány vyšší silou právě pro mne:) Ještě ten den jsem Štěpánce napsala a obratem jsme se domluvily na spolupráci. A naše spanilá jízda začala… Nádherný tvůrčí proces, ve kterém Štěpánka byla vším, co jsem jen potřebovala. Vždy naslouchající, trpělivá, koncepční. Otevřená mým nápadům, respektující všechna moje „Nevím“, podpůrná, nápomocná. Dostala se mi pod kůži, otevřela mi obzor, dovedla mne k mé vizi, která byla na počátku naší cesty z mé strany velmi velmi abstraktní. Když se ohlédnu zpátky, přijde mi to až sci-fi, co jsme vystavěly na zelené louce!;) Pocit úplného WAU!!!

 

Svůj web miluju. Tak se stalo. A chci si ho hýčkat, protože už teď je naplněný láskou a takovou péčí, že si zaslouží jen to nejlepší. Je vycizelovaný do poslední tečky nad písmenkem /ostatně ve fokusu na detail jsme se Štěpánkou nádherně sešly!:)/, vše je tak, jak má být /pominu-li texty k jednotlivým esencím, které mi jsou velikou výzvou a já je slibuji doplnit!/.  A já cítím obrovský vděk a spokojenost, že jsem se rozhodla oslovit právě Štěpánku. Nesu v sobě velikou radost ze spolutvoření, radost z nového přátelství se ženou, jako je ona, a těším se na vše nové a další, co mi do života díky webu a díky Štěpánce přijde.

Na začátku jsem si přála mít web pro zákazníky. Nyní je mi víc než tím – je mi nádherným prostorem k realizaci mých snů, prostorem k tvůrčímu psaní, k inspiraci vás všech, kteří jej navštívíte.

DĚKUJU ZE SRDCE TERAPEUTCE WEBU ŠTĚPÁNCE!   

Venuše Fialová - koučink&Lesní mysl

Štěpánka je žena na správném místě. Skvěle se postarala o technickou stránku webu. Byla jsem nadšená, když navrhla pro můj web barvy a fonty. Má velký dar se dobře ptát. To jsem ocenila, protože i já jsem si díky tomu ujasnila texty, které jsem na web připravovala. Trpělivě a laskavě mě provedla celým procesem. Dala mi dostatek prostoru ve chvílích, kdy jsem potřebovala čas věci promyslet. A že to se mnou někdy nebylo jednoduché :-) Vážila jsem si její trefné a upřímné zpětné vazby k mým textům a nápadům, které mě k webu napadly. Na začátku jsem si objednávala profíka na web a do života přišla úžasná žena, s kterou jsem měla možnost sdílet i hluboké rozhovory.  Jsem šťastná, že jsem měla tu čest se Štěpánkou pracovat. Její energie a dobrosrdečnost se otiskla do mého webu. Spolu s mojí vášní pro přírodu a koučování to má náboj, o kterém jsem ani nesnila. Štěpánce moc fandím, vřele doporučuji její služby kudy chodím a přeju z celého srdce to nejlepší.

terapie webu

u těchto referencí nejsou uvedeny webové stránky, protože jsem tyto weby netvořila,
pouze jsem jim poskytla terapii, nerada se chlubím cizím peřím

Štěpánka Voborník - reference

Petra Kopecká

Štěpánka absolutně milým a přátelským způsobem odhalí detaily, které na vlastním webu už nevnímáte a ukáže vám místa, kde přes běžnou "provozní slepotu" nevidíte prostor pro zlepšení. Můj web to posunulo o další level
nebo dva a jestli jsem před tím byla
s webem vcelku spokojená, tak teď z něj mám fakt radost. Všechny komentáře byly věcné, konstruktivní a logické.

Štěpánka Voborník - reference

Jana Aadhiradasi

Štěpánka má dar intuice, dokázala nacítit mé kvality a také vnímala, jací jsou moji klienti. Díky smyslu pro detail mi pak doporučila harmonické vyladění webu tak, že mám pocit to je ono! Cítím vděčnost za to, že jsem Štěpánku potkala, posunulo mě to ve webovém vyjádření hodnot, které pro své klienty skutečně mám.

stepankavobornik-reference-alexzikmundova.webp

Alex Zikmundová

Štěpánka mi udělala terapii webu a web nyní odráží mě samou. Láskyplně mě přivedla k mé oblíbené barvě. Po její terapii jsem s chutí a radostí šla web proměnit, protože jsem přesně věděla co mám dělat a hlavně proč. Poprvé mám skutečně ráda svoje webovky, až nyní vidím, jak velký to je rozdíl a jak moc na tom záleží. Přeji všem najít odvahu si nechat poradit a proměnit svůj web, aby začal skutečně vyjadřovat kým jsou.